(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

 
Дата публікації 23.3.2023 9:59:1
 

В рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» працівниками Білоцерківського РУ проведено профілактичні бесіди зі здобувачами освіти старших класів Сквирського закладу загальної середньої освіти № 3 імені П.Тисьменецького.

Учням нагадали елементарні правила безпеки під час поводження з електроприладами та з системами опалення, як залишити оселю у разі надзвичайної події. Окрему увагу надзвичайники приділяють безпечній поведінці при виявленні підозрілих предметів та щодо заборони випалювання сухої рослинності.

Під час бесіди рятувальники акцентували на безпечній поведінці вдома під час канікул, вихідних та дистанційного навчання на безпечному користуванні альтернативними джерелами опалювання, освітлення та для приготуваня їжі, а саме при використанні газових балонів, туристичних плит та пальників, генераторів.

         Також з метою популяризації навчальних закладів ДСНС України та професії рятувальника випускникам школи була надана інформація про умови вступу до навчальних закладів системи ДСНС. Акцентувалася увага на наданні освіти європейського зразка, комфортних умовах проживання, якісному харчуванню, безкоштовному медичному обслуговуванню, а по закінченню ВНЗ обов’язкове працевлаштування.

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: