(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Обличчя гарнізону - cтарший лейтенант служби цивільного захисту Мєдвєдєв Владислав Олександрович

 
Дата публікації 22.12.2020 14:23:13
 

Обличчя гарнізону

Старший лейтенант служби цивільного захисту Мєдвєдєв Владислав Олександрович працює на посаді начальника караулу 7-ДПРЧ м. Сквира з 2018 року.

Народився 15 січня 1991 року в м. Сквира Київської області. Здобував освіту рятувальника в Національному університеті цивільного захисту України в м.Харків. 

В додаток основного несення служби в частині відповідає за оперативну готовність газодимозахисників, відділення зберігання та правильнее використання захисних дихальних апаратів. Слідкує за наявністю та справністю на пожежному автомобілі резервних дихальних апаратів.

Колеги по роботі відзначають його як сумлінного та досвідченого співробітника, знає ділові, професійні й особистіякості кожного підлеглого. Не одноразово приймав участь у складнихпожежах, де проявляв себе як грамотний та кваліфікований співробітник. 

Приймав участь у ліквідації пожежі на нафтобазі БРСМ, яка сталася 08 червня 2015року, на той час працював пожежним у 49-й ДПРЧ смт.Калинівка

Неодноразово проводив деблокацію з автомобіля  потерпілих внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

У серпні 2020 року приймав участь конкурсі «Кращий начальник караулу»  та виборов першість області. 

Владислав Олександрович одружений, турботливий тато двох доньок, чотирьох та одного року, вільний від роботи час завжди присвячує сім`ї.

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: