(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

13 жовтня фахівці Сквирського РС позапланово перевірено приміщення Рудянського клубу Сектору культури, молоді та спорту Сквирської РДА

 
Дата публікації 13.10.2020 14:25:53
 

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо попередження надзвичайних подій під час виборів

13 жовтня фахівці Сквирського РС позапланово перевірено приміщення Рудянського клубу Сектору культури, молоді та спорту Сквирської РДА, де розташована виборча дільниця та забезпечення протипожежного режиму під час голосування.

Під час заходу рятувальники акцентували увагу присутніх на своєчасному вжитті організаційних і практичних заходів, направлених на забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки і проведення місцевих виборів, оскільки питання забезпечення на виборчих дільницях належного протипожежного захисту є одним з головних. Тож, приміщення, де будуть проводитися вибори, мають бути обладнані справними сертифікованими вогнегасниками, забезпечені знаками пожежної безпеки, шляхи евакуації не мають бути захаращені, тощо. Крім того, рятувальники закликали відповідальних осіб звернути увагу на стан електромереж та застерегли від використання нестандартного електронагрівального обладнання, несправних електроподовжувачів, роз’яснили алгоритм дій у випадку пожежі, чи іншої нештатної ситуації.

Після проведення інструктажу присутні отримали пам’ятки щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях.

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: