Протипожежний інструктаж для персоналу Центральної бібліотеки Сквирської МТГ

Дата публікації 17.11.2023 9:56:31

Працівниками Білоцерківського районного управління для персоналу Центральної бібліотеки Сквирської МТГ проведено протипожежний інструктаж. Коллектив дізнався про найпоширеніші причини виникнення пожеж, серед яких: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електробладнання та альтернативних джерел живлення тощо. Окрему увагу фахівці ДСНС звернули на послідовність дій у разі виникнення пожежі, нагадали алгоритм використання первинних засобів пожежогасіння, зокрема вогнегасників. Під час бесіди зі співробітниками установи розповіли як правильно використовувати первинні засоби пожежогасіння у закритих приміщеннях та на прилеглій території об’єкту.

Наостанок, працівники ДСНС нагадали дії під час сигналу «Повітряна тривога» та виявлення вибухонебезпечних предметів, пояснювали, що ніхто не може почуватись у повній безпеці під час війни, порадили прислухатися до кожного сигналу, адже краще втратити час в укритті і врятуватися, ніж втратити життя або здоров’я.