(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

12 листопада працівники Сквирського РС провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями села Пустоварівка та Тарасівка про наслідки легковажного ставлення до вимог пожежної безпеки та вручили застерігаючі листівки

 
Дата публікації 13.11.2020 10:58:46
 

Роз’яснювальні бесіди з мешканцями району

12 листопада працівники Сквирського РС провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями села Пустоварівка та Тарасівка про наслідки легковажного ставлення до вимог пожежної безпеки та вручили застерігаючі листівки. Рятувальники нагадують громадянам, що, для того щоб період холодів минув без шкоди для їхнього життя і добробуту, необхідно потурбуватись про пожежну безпеку у власних оселях, зокрема користуватись тільки справним пічним опаленням, перевіреним фахівцями газовим обладнанням, не перевантажувати електромережу, обережно поводитись з відкритим вогнем. Крім того, чимало пожеж виникає у приватному житловому секторі через необережність господарів під час спалювання на подвір’ях сухого листя, сміття, бур’янів. Фахівці ДСНС наголошують, що це не лише шкідливо для здоров’я людей і довкілля, а ще й небезпечно, оскільки може призвести до пожежі.

Також рятувальники продовжують навчати населення, як поводитись у різних надзвичайних ситуаціях, зокрема, у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів та боєприпасів часів Другої світової війни.

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: