(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

26 червня, у спекотну п′ятницю, працівниками Сквирського РС ГУ ДСНС та Сквирського відділу поліції з дотриманням карантинних заходів було проведено повторні рейдові перевірки місць масового відпочинку населення на водних об'єктах

 
Дата публікації 30.6.2020 15:37:6
 

Рятувальники та фахівці Національної поліції проводять роз′яснювальну роботу у  місцях відпочинку населення на водоймах 

26 червня, у спекотну п′ятницю, працівниками Сквирського РС ГУ ДСНС та Сквирського відділу поліції з дотриманням карантинних заходів було проведено повторні рейдові перевірки місць масового відпочинку населення на водних об'єктах. В місцях, заборонених для купання, встановлено заборонні знаки. Як свідчить статистичні дані основні причини загибелі громадян на воді є купання у непристосованих для цього місцях, купання дітей без нагляду дорослих, купання в нетверезому стані та порушення правил поведінки під час перебування на водних об’єктах. 

А щоб громадяни завжди пам’ятали про правила безпечної поведінки під час купання та риболовлі, виконання яких допоможе зберегти здоров’я, чи навіть життя, рятувальники з відпочиваючими провели інструктаж по безпеці на воді та роздали листівки на відповідну тему, а також наголошено що в даному місці купання заборонено. Рятівники готові надати допомогу людям, які опиняться в небезпеці, але нагадують, що життя і здоров’я громадян залежить, у першу чергу, від їхньої уважності та обережності.

 

    Марина Денисенко, провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: