24 грудня рятувальники Сквирського району провели роз’яснювальну роботу серед населення м. Сквира

Дата публікації 24.12.2019 9:58:3

24 грудня  рятувальники Сквирського району провели роз’яснювальну роботу серед  населення м. Сквира щодо дотримання правил пожежної безпеки громадян під час святкування нового року, та про безпечне використання піротехнічних засобів.

Жителям міста розповіли про причини та наслідки людської недбалості у поводженні з вогнем. Рятувальники наголосили громадянам на дотриманні правил пожежної безпеки, щоб ні в якому разі не користувались пошкодженим обладнанням і не використовували прилади не за призначенням.

Кожного року стаються пожежі, нещасні випадки від не вмілого користування піротехнічними засобами тож рятувальники приділили цьому особливу увагу, також розповіли як правильно та безпечно обрати новорічну ялинку, та прикрасити її щоб ваше свято було безпечним.

На завершення розмови працівники ДСНС надали громадянам застережні листівки з правилами безпеки життєдіяльності