З метою недопущення трагічних наслідків та травмування неповнолітніх, рятувальники закликають вас не залишати малолітніх дітей без нагляду та змалечку навчати їх основам безпеки!

Дата публікації 18.7.2023 14:19:49

З метою недопущення трагічних наслідків та травмування неповнолітніх, рятувальники закликають вас не залишати малолітніх дітей без нагляду та змалечку навчати їх основам безпеки!

Так, рятувальники Білоцерківського районного управління з метою профілактики дитячих пустощей з вогнем поспілкувалися з дітьми та їхніми батьками Сквирської громади щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності під час літніх канікул.

Під час заходу особливу увагу акцентували на дотриманні правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, дій протягом тривання сигналу "Повітряна тривога", а також безпеці на водних об'єктах. Фахівці ДСНС розповіли дітям про наслідки, які можуть виникнути в разі недотримання основних правил пожежної безпеки в різних життєвих ситуаціях. Діти зацікавлено слухали рятувальників, кожен мав змогу задати питання та розповісти власні історії, пов'язані з дотриманням безпеки. Наостанок малеча пообіцяла дотримуватись правил безпеки, адже усвідомлює всі наслідки, до яких може призвести безвідповідальність.