(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

26 березня на території ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» із залученням фахівців Сквирського РС ГУ ДСНС було проведено спеціальне об’єктове тренування

 
Дата публікації 26.3.2021 14:40:3
 

26 березня на території ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» із залученням фахівців Сквирського РС ГУ ДСНС було проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки за темою: «Відпрацювання дій формувань цивільного захисту, добровільної пожежної дружини, персоналу під час виникнення пожежі».

В ході тренувань відпрацьовувались дії працівників комбінату відповідно до затвердженої «Схеми оповіщення». Після виникнення умовної пожежі, була здійснена евакуація працівників, ланка пожежогасіння приступила до гасіння умовної пожежі.

На ліквідацію умовної пожежі була залучена добровільна пожежна дружина.

В результаті проведення спеціального об’єктового тренування була оцінена якість оповіщення про загрозу виникнення НС, дії керівного складу, формувань ЦЗ, добровільної пожежної дружини при отримані сигналу про надзвичайну ситуацію, швидкість та якість проведення евакуації працівників з приміщень в разі виникнення пожежі на території підприємства.

Заходи та поставлені цілі передбачені планом проведення спеціального об’єктового тренування -  виконані. 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: