Дата публікації 31.10.2019 10:50:23

30 жовтня згідно план-графіка пожежно-профілактичних  відпрацювань рятувальники Сквирського району провели профілактичне відпрацювання

Тхорівської сільської ради та провели роз’яснювальну роботу серед  населення щодо дотримання правил пожежної безпеки громадян в побуті, екосистемах та при виявленні вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.

Під час обходу домоволодінь особливу увагу рятувальники нагадали правила пожежної безпеки під час експлуатації побутових приладів та інші причини, які можуть спровокувати пожежу.