Рятувальниками Білоцерківського РУ було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу в установах та організаціях міста Сквира

Дата публікації 19.4.2023 12:47:52

В зв'язку зі збільшенням кількості пожеж в екосистемах району рятувальниками Білоцерківського РУ було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу в установах та організаціях міста Сквира, під час якої нагадали про наслідки спалювання сухої рослинності та роз’яснили правила безпечного відвідування паркових зон та лісових масивів.

Під час бесід працівники ДСНС звернули увагу громадян на причини виникнення пожеж у природних екосистемах: це можуть бути кинутий недопалок або сірник, розведення вогнища та необережне поводження з ним, навмисне випалювання сухої трави та рослинності тощо. В більшості випадків причиною пожеж є людський фактор. Тому громадян застерегли не допускати виникнення пожеж на відкритих територіях, причиною яких може стати спалювання сухої рослинності, нагадали про небезпеку, що несе за собою неконтрольований вогонь.

Також співробітники ДСНС розмістили інформаційні листівки на оголошень відповідних установ та організацій.