16 березня працівниками Білоцерківського РУ ДСНС в рамках проведення Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» зі здобувачами освіти Кривошиїнського НВК Сквирської міської ради.

Дата публікації 16.3.2023 13:27:47

Сьогодні працівниками Білоцерківського РУ ДСНС в рамках проведення Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» зі здобувачами освіти Кривошиїнського НВК Сквирської міської ради.

Під час бесіди акцентується увага на безпечній поведінці вдома під час канікул, вихідних та дистанційного навчання. Окрему увагу надзвичайники приділяють безпечній поведінці при виявленні підозрілих предметів, зовні схожих на боєприпаси часів війни та правила поведінки на зледенілих водоймах. Також під час бесіди рятувальники наголошували на безпечному користуванні альтернативними джерелами опалювання, освітлення та для приготуваня їжі, а саме при використанні газових балонів, туристичних плит та пальників, генераторів.

Учням нагадали елементарні правила безпеки під час поводження з електроприладами з системами опалення,  як залишити оселю у разі надзвичайної події.