(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

06 липня рятувальники Сквирського РС з дотриманням карантинних заходів провели профілактичну роботу у сільськогосподарському підприємстві ПП «РОСАВА-АГРО»

 
Дата публікації 9.7.2020 9:11:41
 

Рятувальники провели інструктаж перед жнивами

06 липня рятувальники Сквирського РС з дотриманням карантинних заходів провели профілактичну роботу у сільськогосподарському підприємстві ПП «РОСАВА-АГРО», де на сьогоднішній день вже у самому  розпалі проводиться підготовка до збирання ранніх зернових культур. Першочерговим завданням для рятувальників Сквирщини є забезпечення пожежної безпеки під час збирання зернових та технічних культур. Рятувальники оглянули транспортні засоби, які будуть задіяні у зернозбиральній кампанії.

Під час обстеження техніки акцентовано значну увагу на обладнанні необхідним комплектом первинних засобів  пожежогасіння.

Під час профілактичної роботи з працівниками підприємства був проведений інструктаж та здійснено закріплення знань з ефективного використання первинних засобів  пожежогасіння при пожежі у вигляді реагування на пожежу членами ДПД.

На завершення рятувальники залишили пам’ятки з питань дотримання правил пожежної безпеки під час збирання зернових та встановили заборону використання відкритого вогню та паління у хлібних масивах.

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: