Дата публікації 5.9.2023 8:22:28

На Сквирщині почастішали пожежі в екосистемах та смітниках, так 30 серпня за добу виникло 7 пожеж, а загалом за минулий тиждень сталося 10 пожеж  на загальній площі майже 10 га, також згоріло дві приватні господарчі будівлі.  Пожежі ліквідовано потерпілих та травмованих не виявлено.

Головне управління ДСНС України у Київській області вкотре закликає громадян не спалювати сміття, стерню на городах та суху траву на відкритих територіях. Ці необдумані дії призводять до виникнення пожеж у приватних житлових, господарських спорудах та на дачних садибах. Якщо під час відпочинку на природі або перебуваючи на присадибній чи дачній ділянці помітили безупинне поширення вогню, негайно повідомте до пожежно-рятувальної служби за номером 101!

Наголошуємо сума штрафу для громадян розміром від 3060 до 6120 гривень, а для посадових осіб — від 15 300 до 21 420 гривень. За ті самі дії, вчинені на території заповідників, паліям загрожуватиме штраф у розмірі від 6120 до 12 240 гривень.