(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Проведено протипожежний інструктаж для трудового колективу ТОВ «Шамраївський цукровий завод»

 
Дата публікації 14.9.2020 14:21:20
 

Проведено протипожежний інструктаж для трудового колективу ТОВ «Шамраївський цукровий завод» 

11 вересня 2020 р.  на базі заводу було організовано та проведено протипожежний інструктаж для працівників підприємства.

Для більш повного висвітлення теми пожежної безпеки, на даний захід було запрошено представників Сквирського районного сектору Головного управління ДСНС України у Київській області. 

Трудовий колектив дізнався про найпоширеніші причини виникнення пожеж, серед яких: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електробладнання тощо.

Окрему увагу фахівці ДСНС звернули на послідовність дій у разі виникнення пожежі, нагадали алгоритм використання первинних засобів пожежогасіння, зокрема вогнегасників.

Говорячи про необхідність гасіння пожежі на початковій стадії, співробітник ДСНС довів до уваги присутніх інформацію стосовно первинних засобів пожежогасіння (ПЗПГ), до яких відносяться вогнегасники, покривала (кошми) з негорючого теплоізоляційного полотна, грубововняної тканини або повсті, ящики з піском, пожежні відра, ломи тощо. З усіх видів ПЗПГ вогнегасники є найпоширенішими та найефективнішими. Завдяки таким особливостям, як ефективність і простота застосування, можливість швидкого приведення в дію та подавання вогнегасної речовини в осередок пожежі, вони відіграють важливу роль у протипожежному захисті об’єктів.


Під час бесіди зі співробітниками підприємства, провідний інспектор пожежно-рятувального підрозділу розповіла як правильно використовувати первинні засоби пожежогасіння у закритих приміщеннях та на прилеглій території об’єкту. А в кінці заняття всі разом тренувались гасити умовний осередок горіння за допомогою порошкових та вуглекислотних вогнегасників.

Наостанок, працівники ДСНС вкотре нагадали присутнім, що лише відповідальне ставлення до правил пожежної безпеки є запорукою безпеки життя та здоров’я людини.

А якщо лихо вже сталося – необхідно негайно зателефонувати до Служби порятунку «101»! 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: