(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Ранок 21 лютого у Сквирському академічному ліцеї «Перспектива» розпочався не з уроку, а з сигналу « Увага! Тривога!»

 
Дата публікації 24.2.2020 8:32:46
 

 « Увага! Тривога! Вибухонебезпечні предмети!».

Ранок 21 лютого у Сквирському академічному ліцеї  «Перспектива» розпочався не з уроку, а з  сигналу « Увага! Тривога!».

Школярі швиденько евакуювались з учбових класів на подвір’я, де вже чекали гості. До вихованців ліцею завітали рятувальники та фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Сьогоднішній захід пройшов під гаслом «Обережно! Вибухонебезпечний предмет!». У ігровій формі рятувальники нагадали дітлахам за яким номером необхідно телефонувати  у разі пожежі та під час виявлення підозрілих предметів.

А піротехніки свою чергу розповіли школярам як виглядають ручні та реактивні гранати, мінометні міни, артилерійські снаряди, інші види ВНП  та що робити при виявленні таких небезпечних знахідок. А щоб учні більше дізналися про потужність та небезпеку, яку несуть вибухонебезпечні предмети наглядно продемонстрували зразки, що особисто знешкодили при розмінуванні на території Київської області. Діти мали можливість роздивитися ближче та потримати у руках небезпечні знахідки. Хлопці  та дівчата навипередки приміряли обмундирування саперів та робили пам’ятні «селфі».   

Наостанок фахівці ДСНС  дітлахам роздали листівки та буклети з правилами безпеки, а керівництву школи диски з відеофільмами для використання у навчальному процесі на уроках безпеки життєдіяльності. Адже нажаль відлуння минулих війн до цих пір турбує жителів Київської області. З початку 2020 року фахівці групи піротехнічних робіт вже 20 разів залучалися до виявлення та знешкодження  104 вибухонебезпечних предметів у різних районах області.

ГУ ДСНС України у Київській області

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: