(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

30 березня працівники Білоцерківського районного управління провели рейдові профілактичні відпрацювання з мешканцями міста Сквира.

 
Дата публікації 24.4.2023 16:20:43
 

Працівники Білоцерківського районного управління провели рейдові профілактичні відпрацювання з мешканцями міста Сквира. Надзвичайники нагадали громадянам алгоритм дій під час повітряної тривоги та три правила безпеки під час виявлення боєприпасів: не чіпати, не підходити, телефонувати до Служби порятунку на “101”.

Рятувальники закликали громадян бути обережними з вогнем на відкритій території: не палити суху рослинність, очерет та сміття, особливо поблизу житлового сектору та лісів. При цьому наголошувалось, що палії можуть бути притягнуті  до адміністративної або кримінальної відповідальності. Жителям міста дали декілька порад, як убезпечити своє житло та майно від пожеж в умовах аварійних відключень електроенергії та використання генераторів. 

У ході профілактичного відпрацювання співробітники пожежно-рятувальної служби розповсюдили серед селян листівки, а також рекомендували у разі будь-якої надзвичайної ситуації телефонувати до Служби порятунку за номером “101”.

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: