28 березня 2023 року фахівцями Білоцерківського РУ проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу та протипожежні інструктажі з ВПО, щодо дотримання вимог цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у громадських місцях їх тимчасового прож

Дата публікації 30.3.2023 16:20:10

З метою належної організації заходів державного нагляду (контролю), недопущення випадків виникнення надзвичайних ситуацій (подій) та забезпечення безпечного проживання вимушено переміщених осіб в громадських закладах, які розміщуються на території Сквирської міської громади фахівцями Білоцерківського РУ проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу та протипожежні інструктажі з ВПО, щодо дотримання вимог цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у громадських місцях їх тимчасового проживання.

Рятувальники нагадали основні причини від яких виникають пожежі в осінньо-зимовий період. Провели роз’яснення щодо поведінки у повсякденному житті, про небезпеку користування саморобними електричними обігрівальними приладами, як правильно діяти у разі виникнення пожежі, надзвичайної події та при виявленні небезпечних підозрілих предметів.