26 серпня в залі засідань Сквирської райдержадміністрації відбулась колегія з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представниками різних державних організацій

Дата публікації 27.9.2019 10:44:36

Рятувальники Сквирського РС взяли участь у засіданні колегії райдержадміністрації.

26 серпня в залі засідань Сквирської райдержадміністрації відбулась колегія з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,  представниками різних державних організацій.

На заході одним з основних питань було розглянуто питання Про ліквідацію пожеж в екосистемах.

Так, начальник Сквирського РС ГУ ДСНС України Шуляк Ігор Миколайович доповів, про стан пожежної небезпеки в районі з початку місяця, та в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Не оминули і розгляд пожежі на міському сміттєзвалищі яка тривала півтори доби. Тому було прийнято рішення розробити та забезпечити реалізацію програм у сфері цивільного захисту спрямованих на захист населення від НС та запобігання їх виникнення.