(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Проведено протипожежний інструктаж для трудового колективу АТ Київоблгаз у міста Сквири 18 березня було організовано та проведено протипожежний інструктаж для працівників АТ Київоблгаз у міста Сквири. Для більш повного висвітлення теми пожежної без

 
Дата публікації 22.3.2021 11:29:39
 

Проведено протипожежний інструктаж для трудового колективу АТ Київоблгаз у міста Сквири

18 березня   було організовано та проведено протипожежний інструктаж для працівників АТ Київоблгаз у міста Сквири.

Для більш повного висвітлення теми пожежної безпеки, на даний захід було запрошено представників Сквирського районного сектору Головного управління ДСНС України у Київській області.

Трудовий коллектив дізнався про найпоширеніші причини виникнення пожеж, серед яких: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електробладнання тощо.

Окрему увагу фахівці ДСНС звернули на послідовність дій у разі виникнення пожежі, нагадали алгоритм використання первинних засобів пожежогасіння, зокрема вогнегасників та провели повну навчальну евакуацію з корпусів Сквирського психоневрологічного інтернату

Говорячи про необхідність гасіння пожежі на початковій стадії, співробітник ДСНС довів до уваги присутніх інформацію стосовно первинних засобів пожежогасіння (ПЗПГ), до яких відносяться вогнегасники, покривала (кошми) з негорючого теплоізоляційного полотна, грубововняної тканини або повсті, ящики з піском, пожежні відра, ломи тощо. З усіх видів ПЗПГ вогнегасники є найпоширенішими та найефективнішими. Завдяки таким особливостям, як ефективність і простота застосування, можливість швидкого приведення в дію та подавання вогнегасної речовини в осередок пожежі, вони відіграють важливу роль у протипожежному захисті об’єктів.

 

Під час бесіди зі співробітниками підприємства, провідний інспектор пожежно-рятувального підрозділу розповіла як правильно використовувати первинні засоби пожежогасіння у закритих приміщеннях та на прилеглій території об’єкту. 

Наостанок, працівники ДСНС вкотре нагадали присутнім, що лише відповідальне ставлення до правил пожежної безпеки є запорукою безпеки життя та здоров’я людини.

А якщо лихо вже сталося – необхідно негайно зателефонувати до Служби порятунку «101»!

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: