07 липня рятувальники Сквирського району продовжують проводити профілактичну роботу в місті Сквира у багатоквартирних будинках.

Дата публікації 9.7.2020 8:58:41

Рятувальники посилюють профілактичну роботу

Надзвичайники, листівки на протипожежну та техногенну тематику, розповсюдили через поштові скриньки громадян. Рятувальники таким чином нагадують людям про правила безпеки в побуті: газові плити та електроприлади заборонено залишати ввімкнутими без нагляду, а маленьким діткам непотрібно давати сірники, адже через відсутність досвіду вони можуть потрапити в небезпечну ситуацію. Працівники ДСНС України в листівках також зазначили як необхідно поводити себе під час різноманітних небезпечних подій – пожеж, техногенних аварій або при виявленні вибухонебезпечних предметів чи потраплянні у водяну пастку, а також правила евакуації з багатоповерхових будинків.