25 червня працівники Білоцерківського РУ спільно з лісниками Сквирського лісництва ДП «Ліси України» провели відпрацювання лісових зон на території Сквирської МТГ

Дата публікації 25.6.2023 9:41:53

Працівники Білоцерківського РУ спільно з лісниками Сквирського лісництва ДП «Ліси України» провели відпрацювання лісових зон на території Сквирської МТГ Білоцерківського району. Під час заходу закликали громадян на необхідністі суворого дотримання вимог пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах. Варто нагадати, що згідно законодавства, Правила пожежної безпеки в лісах України є обов’язковими для виконання всіма громадянами. А їх порушення тягне за собою адміністративну або навіть кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків. На завершення розмови усім було роздано застережні листівки з порадами, яких необхідно суворо дотримуватися під час перебування поблизу лісонасаджень.