(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

02 січня фахівці ДСНС Білоцерківського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців міста Сквира

 
Дата публікації 3.1.2023 14:51:28
 

З метою попередження пожеж у житловому секторі, 02 січня фахівці ДСНС Білоцерківського районного управління  провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців міста Сквира Сквирської МТГ щодо правил безпеки під час опалювального сезону.

Закликали дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки під час опалювального сезону: перевірити на справність всі системи опалення, у будинках із пічним опаленням провести очищення димоходів та печей від сажі, уникати експлуатації саморобних приладів. Обережно користуватися відкритим вогнем для обігріву та не залишати піч опалення без нагляду. Під час бесіди рятувальники акцентували на безпечному користуванні альтернативними джерелами опалювання, освітлення та для приготуваня їжі, а саме газові балони, туристичні плитки та пальники, генератори.

 

Також нагадали про дотримання правил у разі сигналу "Повітряна тривога" та правил поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Під час спілкування з громадянами рятувальники кожному вручили інформативну листівку застережливого змісту.
Рятувальники закликають берегти своє життя, бути дисциплінованими та відповідальними у цей надскладний для України час.

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: