(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області 11 січня провели профілактичні рейди поблизу місцевих водоймищ

 
Дата публікації 12.1.2021 12:51:41
 

Рятувальники навчають правилам безпеки на льоду

Зі зниженням температури повітря на водоймах з’явився тонкий льодовий покрив, який ще не володіє достатньою міцністю. Однак, це не зменшує небезпеку й не зупиняє ні дітей, ні дорослих не ходити на водойми. Навпаки, із задоволенням люди випробовують перший лід.

Для того, щоб запобігти нещасним випадкам, рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області 11 січня провели профілактичні рейди поблизу місцевих водоймищ. Рятувальники в першу чергу розповіли, що безпечним вважається лід товщиною не менше 7 сантиметрів; для обладнання ковзанки - не менше 10-12 сантиметрів (масове катання - 25 сантиметрів); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 сантиметрів. 

Також, під час рейду фахівці ДСНС Сквирщини розповіли людям про небезпеку виходу на тонку кригу, про порядок дій на випадок, якщо людина провалилася під лід та нагадали номери служб екстреного реагування, за яким треба телефонувати у разі виникнення надзвичайної ситуації. Кожному співрозмовнику рятувальники вручили інформаційні пам’ятки з правилами поведінки на льоду. 

Шановні громадяни! Бережіть життя та не наражайте себе на небезпеку. Слідкуйте за дозвіллям своїх дітей та навчайте їх правилам безпеки. В екстреній ситуації телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: