10 червня 2020 року рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Сквира провели дезінфекцію в будівлі пожежного депо та аварійно-рятувальної техніки підрозділу

Дата публікації 18.6.2020 12:16:9

Постійне виконання протиепідемічних заходів

В Сквирському районному секторі щоденно виконується комплексна робота щодо попередження розповсюдження корона вірусної інфекції Covid-19. З цією метою 10 червня 2020 року рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини  м.Сквира провели дезінфекцію в будівлі пожежного депо та аварійно-рятувальної техніки підрозділу санітарно-протиепідемічні заходи в службових приміщеннях.

Щоденно проводиться посилениймоніторинг стану здоров’я, у тому числі щоденний температурний скринінг особового складу.

Задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення Служба порятунку закликає громадян дотримуватись карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставитися до власної безпеки, не нехтуючи застереженнями.