23 вересня на виконання Кодексу цивільного захисту фахівцями Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено перевірку Рогізнянського НВК

Дата публікації 24.9.2020 9:35:24

23 вересня на виконання  Кодексу цивільного захисту фахівцями Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено перевірку  Рогізнянського НВК щодо додержання та виконання вимог законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту суб’єктом господарювання.
В ході заходу державного нагляду (контролю) інспектори ДСНС перевірили стан евакуаційних шляхів та виходів, утримання електрообладнання, зовнішнє водопостачання забезпеченості первинними засобами пожежогасіння об’єкту та працездатність систем протипожежного захисту.

Рятувальники в процесі перевірки провели відповідні інструктажі з пожежної безпеки із персоналом данного закладу та навчили правильному застосуванню вогнегасників.

Перевіркою встановлено, що на об’єкті  проводиться значна  робота по забезпеченню протипожежного захисту та складено акт перевірки з вказанням порушень, які необхідно виконати.