(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

7 червня рятувальники провели інструктаж

 
Дата публікації 8.6.2023 10:11:16
 

Рятувальники провели інструктаж

Рятувальники Білоцерківсього РУ  провели профілактичну роботу у сільськогосподарських підприємствах Сквирщини. Першочерговим завданням для рятувальників є забезпечення пожежної безпеки під час збирання зернових та технічних культур. Фахівці оглянули транспортні засоби, які будуть задіяні у зернозбиральній кампанії.

Під час обстеження техніки акцентовано значну увагу на обладнанні необхідним комплектом первинних засобів  пожежогасіння.

Під час профілактичної роботи з працівниками підприємства був проведений інструктаж та здійснено закріплення знань з ефективного використання первинних засобів  пожежогасіння при пожежі у вигляді реагування на пожежу працівниками підприємства. Рятувальники наголосили, що в період збирання врожаю категорично забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях.

На завершення фахівці ДСНС залишили пам’ятки з питань дотримання правил пожежної безпеки під час збирання зернових та встановили заборону використання відкритого вогню та паління у хлібних масивах.

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: