15 грудня відбулось засідання у Сквирській районній державної адміністрації постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

Дата публікації 22.12.2020 14:42:10

15 грудня відбулось засідання у Сквирській районній  державної адміністрації постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки в якому взяли участь представники Сквирського РС та на якому було розглянуто та обговорено наступні питання:

1. Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах впродовж зимового періоду 2020-2021 років..

2. Про забезпечення працівників підприємств, установ, організацій, воєнізованих формувань, невоєнізованих формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобами індивідуального захисту органів дихання.

3. Попереджежння пожеж зменшення загибелі та травмованих на них та посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи.

4. Про недопущення травмування і загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період 2020/2021 років на території Сквирської ОТГ.

За підсумками засідання було прийнято відповідні рішення.