2 вересня рятувальники взяли участь у засіданні колегії Сквирської районної державної адміністрації.

Дата публікації 2.9.2020 15:45:50

вересня рятувальники взяли участь у засіданні колегії Сквирської районної державної адміністрації.
Засідання відбулось за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, Сквирської районної ради, державних служб, установ, підприємств різних форм власності, представників ЗМІ.
На порядку денному розглянуто питання, а саме: 1.Про підготовку об’єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо -зимових  умовах 2020 – 2021 року; 2. Про початок виборчого процесу в районі; 3. Про моніторинг епідемічної ситуації захворювань  на корона вірус; 4. Про протипожежний стан на Сквирському міському сміттєзвалищі.