6 квітня 2023 року працівники Білоцерківського районного управління провели рейдові профілактичні відпрацювання з мешканцями Сквирської громади.

Дата публікації 7.4.2023 15:50:52

Працівники Білоцерківського районного управління провели рейдові профілактичні відпрацювання з мешканцями Сквирської громади. Надзвичайники нагадали громадянам алгоритм дій під час повітряної тривоги та три правила безпеки під час виявлення боєприпасів: не чіпати, не підходити, телефонувати до Служби порятунку на “101”.

Рятувальники закликали громадян бути обережними з вогнем на відкритій території: не палити суху рослинність, очерет та сміття, особливо поблизу житлового сектору та лісів. При цьому наголошувалось, що палії можуть бути притягнуті  до адміністративної або кримінальної відповідальності. Жителям міста дали декілька порад, як убезпечити своє житло та майно від пожеж в умовах аварійних відключень електроенергії та використання генераторів.

У ході профілактичного відпрацювання співробітники пожежно-рятувальної служби розповсюдили серед селян листівки, а також рекомендували у разі будь-якої надзвичайної ситуації телефонувати до Служби порятунку за номером “101”.