1 листопада в Сквирському РС ГУ ДСНС України у Київській області відбулась розширена нарада щодо підведення підсумків роботи рятувальників району за 9 місяців 2019 року.

Дата публікації 1.11.2019 12:47:55

Зі вступного слова розпочав засідання начальник Сквирського РС Ігор Шуляк. Одним із головних питань наради стало вжиття заходів щодо запобігання виникнення пожеж та загибелі на них людей. Адже з початку року  2019 року сталося 153 пожеж, вогонь  забрав 4 життя.  У зв’язку з цим необхідно активізувати роботу підрозділу щодо попередження пожеж у приватних домоволодіннях, загибелі та травмування людей на них, адже з настанням осінньо-зимового періоду зростає кількість пожеж від пічного опалення. Під час наради кожен начальник караулу мав змогу виступити з доповіддю про проведену роботу караулу, та про здобуті досягнення за 9 місяців. В цілому під час заходу обговорювали питання про, стан виконавчої дисципліни, цивільного захисту, кадрової роботи, психологічного забезпечення, дотримання дисципліни і законності та виконання вимог закону України «Про запобігання корупції».