Перевірка стану вуличного зовнішнього протипожежного водопостачання міста Сквира 6 липня 2020 року

Дата публікації 9.7.2020 8:51:30

Одним із факторів успішного гасіння пожеж та ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій, окрім професійності рятувальників, є й добре розвинена структура протипожежного водопостачання приватних підприємств, установ, організацій та населених пунктів. Недоліки цього, як засвідчує практика, ускладнюють роботу пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС під час ліквідації пожеж, адже виникає необхідність підвозу води до місця проведення робіт, що в свою чергу збільшує час роботи особового складу на пожежі.

Щоб запобігти таким ситуаціям 06 липня  особовим складом 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира було проведено перевірку стану вуличного зовнішнього протипожежного водопостачанняшляхом пуску води.

Під час перевірки перевірялися: стан зовнішньої кришки колодязя гідранта, внутрішній стан колодязя гідранта, наявність води і тиску в мережі шляхом установки колонки на пожежний гідрант з обов'язковим пуском води, справність дренажного отвору, відповідність координат на вказівних табличках.

Після проведення перевірки були підведені підсумки та надані рекомендації щодо покращення протипожежного стану об’єкта.