8 жовтня рятувальники Сквирського району провели профілактичний рейдовий захід у приватному житловому секторі з питань попередження пожеж у побуті. Відпрацьовано мікрорайони Слобода та Раднянівка міста Сквири.

Дата публікації 9.10.2019 10:23:33

8 жовтня рятувальники Сквирського району провели профілактичний рейдовий захід  у приватному житловому секторі з питань попередження пожеж у побуті. Відпрацьовано мікрорайони Слобода та Раднянівка міста Сквири. Під час проведення подворових обходів використовували наочну агітацію щодо правил пожежної безпеки у побуті. Особливу увагу населення звертали на правила безпечної експлуатації засобів опалення та електроустаткування, необхідність постійного нагляду за дітьми, та розповіли про причини, які можуть спровокувати пожежу.