(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

В рамках проведення громадської акції «ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ!» рятувальники Сквирщини прибули до учні молодших класів та вихованців дитячого садочка Дулицького НВО

 
Дата публікації 6.3.2020 11:50:53
 

Дітлахи на декілька хвилин перетворилися на рятувальників.

 

В рамках проведення громадської акції «ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ!»  рятувальники Сквирщини прибули до учні молодших класів та вихованців дитячого садочка Дулицького НВО. Дітлахи на декілька хвилин перетворилися на рятувальників. Фахівці ДСНС  розповіли, що вогонь може бути не тільки другом, але й ворогом. При цьому діти отримали вичерпні відповіді на питання: як подається вода, яке обладнання знаходиться на пожежному автомобілі, як і для чого використовується, яким чином проводиться гасіння пожежі, як діяти при пожежі. Також відбулася  бесіда з учнями по основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, дії під час виявлення небезпечних предметів, поводження в школі, в побуті на вулиці, проведений інструктаж правил пожежної безпеки в весняно-літній період.

 

          Проведення вищевказаних заходів необхідне для виховання наших дітей, адже народна мудрість говорить: «ДІТИ – це наше майбутнє»!.                                                                                                             

 

                                        Марина Денисенко, провідний інспектор Сквирський РС ГУ ДСНС

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: