3 лютого інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку «ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) СКВИРСЬКОГО РАЙОНУ»

Дата публікації 4.2.2020 16:27:37

На виконання доручення Прем’єр міністра України, та протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України щодо проведення позапланових перевірок об’єктів з масовим перебуванням людей.

3 лютого  інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку «ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) СКВИРСЬКОГО РАЙОНУ»

В закладі було проаналізовано стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення.