(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

17 лютого 2023 року працівники ДСНС Білоцерківського районного управління провели профілактичні рейди поблизу водойм на території Сквирської територіальної громади

 
Дата публікації 20.2.2023 11:19:58
 

З метою попередження нещасних випадків на водоймах взимку, працівники ДСНС Білоцерківського районного управління провели профілактичні рейди поблизу водойм на території Сквирської територіальної громади.

Головна думка, яку намагалися донести фахівці Служби порятунку до людей під час профілактичного відпрацювання – нехтуючи простими правилами безпеки, людина піддає своє життя ризику загинути у крижаній воді. 

Спілкуючись з жителями громади, рятувальники нагадали, що крига в умовах перепадів температури не встигає набрати міцності, щоб витримувати вагу людини, та закликали не ризикувати життям, виходячи на тонкий лід без засобів порятунку: мотузки, довгої палиці, великих цвяхів тощо. 

Крім того, надзвичайники нагадали, як поводитись, якщо раптом провалився на льоду, або став свідком нещасного випадку на воді. Та особливо небезпечно, наполягали рятувальники, підпускати до водойми дітей.

Інформація, підкріплена наочністю, засвоюється набагато міцніше, тому громадяни отримали застережні листівки, де усі важливі правила викладені у формі коротких тез.

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: