(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Спеціальне тренування з рятування людей на воді та надання першої медичної допомоги

 
Дата публікації 9.7.2020 9:2:57
 

Спеціальне тренування з рятування людей на воді та надання першої медичної допомоги

З метою вжиття додаткових заходів щодо швидкого реагування на водних об’єктах у літній період, працівниками 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира було проведено спеціальне тренування з рятування людей на воді та надання першої медичної допомоги у літній період. Вправи проводились за допомогою спецзасобів, а саме: кінця «Олександрова», Соломинки, рятувального кола, гумового човна. Норматив виконувався з дотримання карантинних заходів, на час, встановлений нормативними документами, за результатами якого було оцінено кожного працівника з подальшим записом у журнал службової підготовки.

Під час навчань було відпрацьовано порядок дій під час пошуку і рятування постраждалих на водоймі, а також перевірено готовність сил та засобів до оперативного реагування на надзвичайні події, що виникають на водних об'єктах та у разі необхідності надання першої медичної допомоги потерпілим. Загалом рятувальники впорались на оцінку добре.

Метою подібних занять є вдосконалення професійних навичок та вмінь у рятувальників для подальшого застосування у службовій діяльності.

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: