09 січня інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку «СКВИРСЬКОГО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ НАДІЯ»

Дата публікації 9.1.2020 9:30:28

09 січня  інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку «СКВИРСЬКОГО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ НАДІЯ»

В ході проведення перевірки особливу увагу приділено утриманню в працездатному стані систем протипожежного захисту, утримання в належному стані евакуаційних шляхів, виходів, утримання та проведення технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення.

Після проведення перевірки було здійснено навчальну евакуацію учнів та персоналу закладу.