(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Вранці 21 січня разом з Сквирськими рятувальниками було проведено тренувальну евакуацію з гуртожитку Сквирського Вищого професійного училища.

 
Дата публікації 21.1.2020 16:46:19
 

Організована евакуація – це врятовані життя в перші хвилини  будь якої надзвичайної ситуації. Тому з метою виховання у підростаючого покоління навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, підвищення  рівня знань школярів з питань безпеки життєдіяльності та для популяризації основ здорового і безпечного способу життя.

Вранці 21 січня разом з Сквирськими рятувальниками було проведено тренувальну евакуацію з гуртожитку Сквирського Вищого професійного училища.

Під час навчальної евакуації окремо приділялась увага на стан евакуаційних шляхів закладів, наявності розміщення схем евакуації. Також рятувальники нагадали викладачам ,як правильно застосовувати первинні засоби пожежогасіння, та спробували загасити умовну пожежу за допомогою пожежного кран-комплекту.

Підбиваючи підсумки скажемо, що евакуація в цілому проведена вдало, учні та працівники в достатньо короткий проміжок часу організовано та без паніки і скупчень залишили приміщення гуртожитку.

Рятувальники  впевнені, що системний підхід по навчанню учнів правилам безпеки життєдіяльності дасть змогу сформувати у дітей уміння бачити небезпеку, свідомо підходити до питань особистої безпеки, правильно діяти в небезпечних ситуаціях.

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: