(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

19 червня в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київські області разом з представником Сквирського відділу поліції завітали до дитячого навчального табору «Росич» с. Чубинці.

 
Дата публікації 19.6.2019 11:43:44
 

19 червня  в рамках  акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київські області разом з представником Сквирського відділу поліції  завітали до дитячого навчального табору «Росич» с. Чубинці.

Під час зустрічі рятувальники розповіли дітям, до чого призводять дитячі пустощі з вогнем, як треба діяти при пожежі та за яким номером телефонувати щоб повідомити про виникнення пожежі. Велику увагу рятувальники приділили роз’ясненню правил безпеки під час купання у водоймах.

Зокрема, співробітники Служби порятунку наголосили, що дітям заборонено самостійно користуватися електроприладами, знаходитися близько біля відкритого вогнища, якщо поруч немає дорослих, користуватися сірниками та запальничками.

Впродовж заходу дітвора захоплено слухала рятувальників, а для того, щоб присутні ще краще запам’ятали правила безпеки рятувальники передали вихователям тематично-інформаційні листівки та плакат.

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: