Дата публікації 22.12.2020 14:15:33

14 грудня Сквирським районним сектором ГУ ДСНС України у Київській області проведена робоча зустріч із Сквирською міською головою Валентиною ЛЕВІЦЬКОЮ, на якій обговорені питання стосовно повноваження посадових осіб Сквирської міської ради у сфері цивільного захисту, створення у майбутньому підрозділів місцевої пожежної охорони (Центрів безпеки) на території ОТГ. Особливу увагу було приділено створенню відділу цивільного захисту та призначення відповідальної особи з питань цивільного захисту у складі міської ради.

За результатами бесіди Сквирський міський голова інформацію взяв до відому та повідомив, що в подальшому у разі необхідності буде звертатися за методичною допомогою до підрозділів ДСНС стосовно удосконалення системи цивільного захисту на території Сквирської ОТГ.