(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

16 листопада рятувальники Сквирського району спілкувалися з мешканцями Селезенівської сільської ради

 
Дата публікації 19.11.2020 8:45:47
 

16 листопада рятувальники Сквирського району спілкувалися з мешканцями Селезенівської сільської ради Сквирського району з приводу дотримання правил пожежної безпеки. Особливу увагу співробітники ДСНС приділили багатодітним сім'ям та матерям, які самостійно виховують своїх дітей, а також літнім людям і пенсіонерам.

Дорослим радили не залишати без нагляду своїх дітей, стежити за тим, щоб сірники, запальнички, легкозаймисті предмети і побутові електроприлади знаходилися в недоступних для дітей місцях. Також рятувальники роз'яснили основні протипожежні заходи, які необхідно виконувати в побуті під час зимового періоду.

Також фахівці ДСНС разповіли про адміністративні та медико-санітарні заходи, які варто застосовувати для запобігання поширенню особливо небезпечної інфекційної хвороби COVID-19.

«При пошкодженні електромережі або оголенні електричних проводів, поломки вимикача або розетки - не торкайтеся до них. Пам'ятайте, що використання електричних приладів не за призначенням може призвести до пожежі. Також не можна залишати без нагляду увімкнені електричні прилади », - нагадали співробітники Служби порятунку.

Громадянам вручили листівки та пам'ятки з правилами пожежної безпеки.

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: