(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

28 вересня рятувальники спільно з дирекцією закладу урочисто відкрили третій «Клас безпеки» на базі Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «ПЕРСПЕКТИВА»

 
Дата публікації 29.9.2023 8:2:16
 

   З початком повномасштабного вторгнення зросла потреба у вивченні основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. В нинішній тривожний час діти повинні знати, як правильно діяти в надзвичайних ситуаціях, аби зберегти здоров’я своє та рідних.

   З цією метою на Сквирщині вже постійно працювало два класи безпеки, і саме 28 вересня рятувальники спільно з дирекцією закладу урочисто відкрили третій «Клас безпеки» на базі Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «ПЕРСПЕКТИВА», де учні, поєднуючи корисне і приємне, здобуватимуть навички безпечної поведінки в умовах війни. Безпековий простір  школі  облаштували з метою навчання школярів правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги та дотримання правил дорожнього руху.

   Представники ДСНС провели для учнів спеціальний «Урок безпеки». Діти активно брали участь у бесідах про пожежну безпеку, вибухонебезпечні предмети, повітряну тривогу і правила дорожнього руху.

   А другою частиною заходу, як зазвичай, стало шкільне подвір’я з пожежим авто. Тут малеча продовжила навчатись і розважатись з рятувальниками та поліцейськими.

   Діти залишись у захваті від зустрічі з працівниками оперативних служб та повідомили, що з радістю чекатимуть нових уроків у Класі безпеки.

 

   Марина ДЕНИСЕНКО, провідний інспектор ВЗНС Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: