(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

14 вересня в рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти! » фахівці ДСНС Сквирського районного сектору завітали з профілактичної бесідою до працівників ТОВ «Шамраївський цукровий завод», так як під час збирання урожаю цукрового буряка часто знаходя

 
Дата публікації 14.9.2020 14:34:53
 

«Обережно вибухо-небезпечні предмети!»

 

Час від часу в землі знаходять небезпечні знахідки -- вибухові предмети, що й до сьогодні являють велику загрозу життю і здоров'ю людей. Це різні види боєприпасів: артилерійські снаряди, артилерійські та реактивні міни, авіаційні бомби, інженерні міни, ручні гранати. Зовні небезпечні предмети нагадують безформні шматки металу.

14 вересня в рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти! » фахівці ДСНС Сквирського районного сектору завітали з профілактичної бесідою до працівників ТОВ «Шамраївський цукровий завод», так як під час збирання урожаю цукрового буряка часто знаходять вибухонебезпечні предмети.

В ході спілкування рятувальники розповіли, що саме відноситься до вибухо-небезпечних предметів часів минулих війн та сучасних вибухових предметів, та місця де їх можливого виявлення в приватному житловому секторі.

Колективу нагадали про телефони екстрених служб на які потрібно телефонувати у разі виявлення підозрілого предмету та дії у разі їх виявлення.

Після закінченню заходу працівникам підприємства було роздано інформаційні буклети та наголошено вкотре,  якщо Ви знайшли незнайомий предмет, забороняється:

— перекладати, перекочувати його з місця на місце;

— брати, зберігати, нагрівати та бити;

— намагатися розібрати;

— використовувати для розведення вогню;

— заносити у приміщення;

— закопувати у землю;

— кидати у криницю або річку;

— здавати у металобрухт;

— використовувати для виготовлення саморобних піротехнічних засобів:

петард чи вибухових пакетів.

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: