6 грудня рятувальниками 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира було проведено норматив з радіохімічного бактеріологічного захисту

Дата публікації 6.12.2019 9:59:33

6 грудня рятувальниками 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира було проведено норматив з радіохімічного бактеріологічного  захисту.

Перед виконанням вправи відбулося шикування та перевірка теоретичних знань по діям при виникненні хімічної небезпеки в районі виїзду підрозділу чи на об’єкті, для забезпечення чіткого своєчасного та безпечного виконання дій за призначенням.

Після чого було відпрацьовано норматив «Одягання спеціального одягу та спорядження», з яким особовий склад впорався на оцінку «добре».

Метою проведення подібних занять є удосконалення особовим складом практичних навичок по роботі в ЗІЗОД, правильність та оперативність застосування пожежно-технічного спорядження, та підвищення фізичної витривалості бійців для виконання робіт за призначенням.