12 лютого в рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" рятувальники Сквирського районного сектору, завітали до Буківського дитячого садочку

Дата публікації 12.2.2020 12:29:46

12 лютого в рамках акції  "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" рятувальники Сквирського районного сектору, завітали до Буківського дитячого садочку.

Рятувальники провели з дітлахами начальну бесіду на тему: «Вогнегасник, та правила його користування»

Під час заходу, рятувальники розповіли малечі про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та, що робити для її запобігання. Особливу увагу рятувальники звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів, пояснивши, що чіпати незнайомі  предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини.