(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

працівниками Сквирського РС ГУ ДСНС проведено позапланову перевірку щодо додержання (виконання) законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки Сквирським ліцеєм Сквирської районної ради Київської області

 
Дата публікації 18.6.2020 12:10:20
 

Позапланова перевірка

На виконання  Кодексу цивільного захисту фахівцями Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області працівниками Сквирського РС ГУ ДСНС проведено позапланову перевірку  щодо додержання (виконання) законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки Сквирським ліцеєм Сквирської районної ради Київської області. Персоналу об’єкту було наголошено про основні правила евакуації працюючих  з будівель об’єкту в умовах надзвичайної ситуації, а також проведено інструктаж  з персоналом  основних правил пожежної безпеки на об’єктах . Перевіркою встановлено, що на об’єкті  проводиться значна  робота по забезпеченню протипожежного захисту.

    Працівниками районного сектору за результатами проведених перевірок стану пожежної та техногенної безпеки складено акти перевірок із описом наявних порушень вимог законодавства. 

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: