(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Рятувальники пояснюють, як уникнути трагедії під час відпочинку на воді

 
Дата публікації 9.6.2020 10:48:51
 

Рятувальники пояснюють, як уникнути трагедії під час відпочинку на воді

Безпека життя та здоров’я громадян – основна цінність у діяльності співробітників ДСНС. Крім безпосередньої допомоги в екстремальних життєвих ситуаціях, рятувальники намагаються запобігти їм. Зважаючи на те, що громадяни часто безпечно поводять себе біля водойм, фахівці ДСНС систематично проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу у місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах, під час яких навчають населення правилам безпеки на воді.

Так, 09 червня надзвичайникиі провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з рибалками та відпочиваючими на водоймах Сквирського району. Під час заходу співробітники ДСНС довели до відома громадян сумну статистику нещасних випадків на водних об'єктах, розповіли, що основними причинами загибелі людей на воді є нехтування правилами безпечної поведінки. Відпочинок в невстановленому місці, вживання алкогольних напоїв перед купанням, небезпечні ігри у воді, заплив за огороджувальні знаки - все це може призвести до трагічного випадку.

Окрему увагу дорослих рятувальники звертають на необхідності не залишати малечу без нагляду та постійно проводити з дітлахами виховні бесіди щодо обережного поводження на воді та дотримання правил безпеки під час відпочинку.

Додатково вогнеборці нагадали городянам про необхідність дотримання пожежної безпеки в місцях відпочинку. Для більш детального ознайомлення з правилами безпечного відпочинку співробітники ДСНС розповсюдили серед громадян інформаці

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: