Працівники Сквирського РС провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями міста Сквира про наслідки легковажного ставлення до вимог пожежної безпеки та вручили застерігаючі листівки

Дата публікації 20.11.2020 14:46:33

Роз’яснювальні бесіди з мешканцями міста Сквира

27 жовтня працівники Сквирського РС провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями міста Сквира про наслідки легковажного ставлення до вимог пожежної безпеки та вручили застерігаючі листівки. Рятувальники нагадують громадянам, що, для того щоб період холодів минув без шкоди для їхнього життя і добробуту, необхідно потурбуватись про пожежну безпеку у власних оселях, зокрема користуватись тільки справним пічним опаленням, перевіреним фахівцями газовим обладнанням, не перевантажувати електромережу, обережно поводитись з відкритим вогнем. Крім того, чимало пожеж виникає у приватному житловому секторі через необережність господарів під час спалювання на подвір’ях сухого листя, сміття, бур’янів. Фахівці ДСНС наголошують, що це не лише шкідливо для здоров’я людей і довкілля, а ще й небезпечно, оскільки може призвести до пожежі.

Також рятувальники продовжують навчати населення, як поводитись у різних надзвичайних ситуаціях, зокрема, у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів та боєприпасів часів Другої світової війни.