Позапланова перевірка ДНЗ №2 МАЛЯТКО

Дата публікації 25.6.2020 10:46:51

Позапланова перевірка ДНЗ №2 МАЛЯТКО

На виконання  Кодексу цивільного захисту фахівцями Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області працівниками Сквирського РС ГУ ДСНС проведено позапланову перевірку  щодо додержання (виконання) законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки Сквирського дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №2 « Малятко » Сквирської районної ради Київської області. Персоналу об’єкту було наголошено про основні правила евакуації працюючих  з будівель об’єкту в умовах надзвичайної ситуації, а також проведено інструктаж  з персоналом  основних правил пожежної безпеки на об’єктах. Перевіркою встановлено, що на об’єкті  проводиться значна  робота по забезпеченню протипожежного захисту.

Працівниками районного сектору за результатами проведених перевірок стану пожежної та техногенної безпеки складено акти перевірок із описом наявних порушень вимог законодавства.